Hizmetlerimiz

İTS BİLİŞİM VE HİZMETLERİ

İTS Bilişim olarak bölgesel olarak aktif hizmetlerimizle sizin için yeniden şekillendik.

ELEKTRONİK İMZA

Elektronik İmza E-Güven olarak Tokat ve Amasya illerinde yetkili ana bayii olarak satış, destek ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

KAYITLI ELEKTRONİK POSTA

Posta ve Telgraf Teşkilatından aldığımız yetki ile Tokat ve Amasya illerinde KEP satış, destek ve Kurulum hizmeti vermekteyiz.

ATM HİZMETLERİ

İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde aktif olarak Atm bakım, onarım ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Aktif olarak Ziraat Bankası, Halkbankası ve PTT kurumlarında rol almaktayız.

SUNUCU KURULUM VE MONTAJ

Marka bağımsız olmaksızın çeşitli kurum ve kuruluşlarda sunucu kurulum, bakım ve destek hizmeti vermenin yanı sıra Proje olarak Türkiye genelinde aktif rol almaktayız.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Analog kapalı devre kamera sistemi, İp kamera sistemi ve Alarm Satış, kurulum yapmaktayız. Ayrıca söz konusu güvenlik olduğundan destek birimi kısa sürede çözüm sağlamaktadır.

REKLAM VE WEB TASARIM

BİLGİSAYAR VE ÇEVRE BİRİMLERİ

Bilgisayar ve Çevre Birimleri; Satış, Bakım, Kurulum ve Sözleşmeli Destek Anlaşması kapsamında müşteri memnuniyetini esas alarak, Süreli (SLA) bazda çözüm sağlamaktayız.

ALT YAPI ÇALIŞMALARI

Elektrik, Network, İp Kamera, CCTV ve Telekominikasyon olarak altyapı çalışmaları vermekle birlikte Proje kapsamında çalışmaktayız.

UPS KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

Tokat ve Çevre illerde aktif olarak Ups bakım onarım,

SİZİN İHTİYACINIZ HANGİSİ?