Hakkımızda

WELCOME TO MEGA

AN INNOVATE DESIGN COMPANY

Lorem ipsum dolor sit amet, sed in altera abhorreant, viris discere eleifend ex eos. Iudicabit consequat ex quo. Ad per habemus rationibus, in conceptam omittantur consequuntur duo, has tantas expetendis ad. Ne his duis ipsum impedit, vim harum feugait at.

HAKKIMIZDA

Ana sözleşmesi ….. ticaret sicil numarası ile tescil edilen İTS Bilişim Hizmetleri; bilgisayar, yazılım ve internet projeleri geliştirmek, yönetmek, servis, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak üzere 5 Ekim 2015 tarihinde Tokat Merkez’de faaliyete geçti.

İTS Bilişim Hizmetleri, bilgi teknolojileri alanında, marka bağımsız olarak, küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar destek hizmetleri sağlıyor. Kuruluş amacımız, bilişim sektör firmaları başta olmak üzere Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing), bilgi işlem danışmanlığı ve saha teknik destek hizmetleri sağlamaktır.

 

MİSYONUMUZ

Tüm müşterilerin memnuniyetini, güvenini ve gelişimini sağlamak için; Yenilikçi, güvenilir ve teknik uzmanlığı ile müşterilerde vazgeçilmez olmak, karlılığı ve verimliliği sağlamak.

 

VİZYONUMUZ

Bilgi ve iletişim teknolojilerinin desteği, işletimi ve yönetiminin lider servis sağlayıcısı olmak.

image14